V Záblatí víc stolních tenistů

2. 9. 2024

Nárůst výkonnostních sportovců si vyžádal přeměnu naší klubovny v malou tělocvičnu, vnímáme to jako pozitivní krok. Pro lepší komfort sportovců jsme zázemí vybavili venkovními žaluziemi a LED osvětlením,“ uvedla místostarostka TJ Sokol Záblatí Pavla Skokanová. Doplnila, že probíhá nábor zájemců o stolní tenis z řad starších dětí a mládeže od věku cca 10 let, tréninky probíhají v úterky nebo čtvrtky.

Pro mladší ženy startují v Záblatí pondělní lekce jógy s novou cvičitelkou Nelou Trlifajovou ze Skřečoně. První ukázková lekce proběhne již toto pondělí 2. září od 17:15 hodin v tělocvičně sokolovny. „Starší ženy budou pokračovat se zdravotním cvičením a jógou s Hildou Šustrovou, věrnou sokolkou,“ zmínila Marta Lučanová, starostka TJ Sokol Záblatí.

Také malé děti se po prázdninách opět zapojí do oddílu sokolské všestrannosti s osvědčenou cvičitelkou Terezou Workovou. Badmintonisté a florbalisté sportovali i přes prázdniny a budou v aktivitách pokračovat. Informace k náborům tel. 731 130 665.

(rzp)