Sletová vystoupení

10. 7. 2024

V pátečním programu se představí 14 tisíc cvičenců, včetně nejmenších dětí, které ve večerním programu neúčinkovaly. Skladba V rytmu srdce, kde vystoupí ženy z TJ Sokol Záblatí, bude tentokrát osmou v pořadí. Premiéru na Edenu budou mít ženy z TJ Sokol Bohumín, které nacvičily skladbu Babí léto. Do té se zapojilo nejvíc cvičenek z celého Česka, a proto vystupují ve dvou skupinách. V dnešní bude mít Bohumín své zastoupení, skladba bude desátou v pořadí a jejím nezaměnitelným náčiním jsou deštníky.

Čtvrteční večerní program provázelo v úvodu nevlídné počasí, na pražský Eden se snášely proudy vody. „Byly jsme promoklé až na kost, nicméně bratři a sestry něco vydrží,“ říká starostka TJ Sokol Záblatí Marta Lučanová. „Drželi jsme se všichni slov pana prezidenta, která pronesl při zahájení: Toho bohdá nebude, aby český sokol z mokrého trávníku utíkal. Zvládli jsme to,“ doplnila místostarostka TJ Sokol Záblatí Pavla Skokanová.

(rzp)

Náhledy fotografií ze složky 2024-07-05 Sletová vystoupení